Kontakt: +48 58 746 30 40    Kontakt

FY AUDIT, to firma, którą założyliśmy z myślą o potrzebach wymagających klientów, którzy oczekują nie tylko wysokiej jakości świadczonych usług lecz także bardzo indywidualnego podejścia do biznesu. 

Wypełniamy przestrzeń, w której działają lokalne przedsiębiorstwa, w tym podmioty wchodzące w skład międzynarodowych organizacji, które nie znajdują firmy doradczej spełniającej oczekiwania co do efektywności współpracy i komunikatywności. 

Bardzo szeroko współpracujemy m.in. z firmami z branży nieruchomości. Tutaj prowadzimy przede wszystkim projekty odzyskiwania podatku PCC i podatku od nieruchomości oraz świadczymy usługi doradztwa księgowego i gospodarczego.

Dzięki doświadczonym profesjonalistom z FY AUDIT, a także współpracującym z nami doradcom i nastawieniu na poszukiwanie optymalnych rozwiązań, świadczone przez nas usługi przynoszą wartość dodaną (m.in. w postaci oszczędności podatków lub zwrotów poniesionych już wcześniej kosztów-podatków).O nas

FY AUDIT założyliśmy z myślą o klientach, którzy oczekują wysokiej jakości świadczonych usług oraz indywidualnego podejścia do ich biznesu. Świadczone przez nas usługi przynoszą wartość dodaną (m.in. w postaci oszczędności podatków lub zwrotów poniesionych już wcześniej kosztów-podatków).

Kontakt

FY AUDIT Sp. z o.o.
ul. Mściwoja 9/10a 
81-361 Gdynia

 Tel. +48 58 746 30 40
 Fax +48 58 746 30 49
 Email kontakt@fyaudit.pl

Dane rejestrowe firmy

KRS 0000374268, Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ; VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

NIP 5862262999

REGON 221152753

Dodatkowe informacje

FY AUDIT Sp. z o.o. jest wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 3726. Świadczymy także usługi doradztwa podatkowego.

Posiadamy umowę ubezpieczenia OC obejmującą czynności rewizji finansowej, usługi doradztwa podatkowego oraz usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.