Rekrutacja

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

- praktykant(ka)
- kierownik zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w FY AUDIT, prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV (z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych).

Prosimy o wysłanie dokumentów na adres kontaktowy: kontakt

 

Współpraca

Aktualnie poszukujemy podwykonawców:

Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy z osobami działającymi w branży nieruchomości w całej Polsce (Pośrednicy, Osoby współpracujące z firmami deweloperskimi, Rzeczoznawcy majątkowi itp.). Jeśli masz relacje w tym obszarze i jesteś zainteresowany/a ich wykorzystaniem w ramach współpracy z FY AUDIT, prosimy skontaktuj się z nami.

 
O nas

FY AUDIT założyliśmy z myślą o klientach, którzy oczekują wysokiej jakości świadczonych usług oraz indywidualnego podejścia do ich biznesu. Świadczone przez nas usługi przynoszą wartość dodaną (m.in. w postaci oszczędności podatków lub zwrotów poniesionych już wcześniej kosztów-podatków).

Kontakt

FY AUDIT Sp. z o.o.
ul. Mściwoja 9/10a 
81-361 Gdynia

 Tel. +48 58 746 30 40
 Fax +48 58 746 30 49
 Email kontakt@fyaudit.pl

Dane rejestrowe firmy

KRS 0000374268, Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ; VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

NIP 5862262999

REGON 221152753

Dodatkowe informacje

FY AUDIT Sp. z o.o. jest wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 3726. Świadczymy także usługi doradztwa podatkowego.

Posiadamy umowę ubezpieczenia OC obejmującą czynności rewizji finansowej, usługi doradztwa podatkowego oraz usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.